svētdiena, 2014. gada 1. jūnijs

Jaunumi un izlietotais aprīlī / maijā.

Sveiki mīļie lasītāji! :)
Biju pazudusi uz kādu laiku, precīzāk vairāk kā mēnesi, tāpēc nolēmu šodien pastāstīt, kas tad jauns manā dzīvē ir noticis un kāpēc blogā šobrīd ir atvaļinājums.

Sāksim ar to, ka manam bērnam maija vidū beidzās bērnudārzs (līdz rudenim) un šobrīd mēs visu laiku esam kopā un viss mans laiks tiek veltīts bērnam un ģimenei. Patstāvīgi jādomā dažādas aktivitātes, jo siltā laikā mājās arī negribās sēdēt.
Tāpāt arī tie, kas seko mana bloga Instagram kontam, jau redzēja, ka es esmu sākusi apmeklēt Scrapbooking kursus. Nolēmu nedaudz sevi palutināt un vasara tam ir brīnišķīgs laiks, jo omēm ir atvaļinājumi un ir kam pasēdēt to vienu dienu nedēļā ar manu bērnu. :)

Šobrīd varu tikai teikt, ka blogs tiks rakstīts atvaļinājuma režīmā. Iespējams, ka tas būs raksts reizi nedēļā, varbūt biežāk. Kā būs noskaņojums (jo blogs jau ir vaļasprieks, kuru es rakstu, kad mans ir pozitīva noskaņa tam un nav sevi jāpiespiež).
Šobrīd iešu uz priekšu kā varēšu un ceru no augusta sākt rakstīt patstāvīgi, jo tad mazais atkal sāks pamazām iet bērnudārzā un arī man būs daudz vairāk brīva laika.

Un vēl nedaudz par izlietoto pēdējos divos mēnešos:
 • L'oreal matu laka - jau rakstīju, ka man tāds iepakojums iet pusgadu vai vairāk, jo matu laku izmantoju ļoti reti. Pieļauju, ka šo pat piebeidzināja mana mamma ciemojoties pie mums. :))
 • Garnier Ultra Doux šampūns - pats pirmais, oranžais, man ļoti iepatikās, tāpēc nolēmu izmēģināt arī citus. Sarkanais man vispār nepatika, bet šīs mazgāja labi, vienīgi lavandas smarža galīgi nav priekš manis. Un šim šampūnam tā ir ļoti stipra.
 • Isana vaska strēmeles - nav sliktas, jau esmu nopirkusi jaunu iepakojumu.
 • Oniks Beta eļļa kutikulām - vietā jau ir jauna.
 • Сто рецептов красоты sejas krēms - nekā īpaša.
 • Rexona dezodorants - mans favorīts.
 • Maybelline BB krēms - arī mans favorīts, domāju, ka patstāvīgie lasītāji jau to zin. :)
 • Biotherm sejas krēma paraudziņš - ko gan var saprast no tik maziem paraudziņiem?
 • Mishha Super Aqua sejas krēma paraudziņš - te tilpums vēl skopāks, knapi pietika vienai reizei.
Tādi nu mani jaunumi!
Ceru, ka jūs vasaru pavadiet svaigā gaisā un ēdot augļus, kā to darām mēs :)

P.S. Iesaku apmeklēt Babītes Rododendru audzētavu. Mēs šodien tur bijām, tā ir paradīze zemes virsū! Google var atrast viņu mājas lapu.

3 komentāri:

 1. Maybelline BB krems ar man ļoti patīk :) Un Mana mamma Drīz Babīti būs pārvedusi mums dārzā... 90% no apzaļumotajiem augiem ir rododendri... Skaisti jau ir, bet sāku justies kā botāniskajā dārzā :D
  Lai tev jauks atvaļinājums un rakstiņi, lai ir retāk, bet tomēr, lai ir ;)

  AtbildētDzēst
 2. Laba tukšā tara! :)
  Būtu labi, ja pēc tam par kursiem rakstu izveidotu ;), arī domāju par to lai apmeklētu tādus kursus, dzīvē noderēs. :)))

  AtbildētDzēst